Kolor we wnętrzu – Łamiemy schematy vol.2

Miętowa kuchnia

Kierując się podstawowymi zasadami doboru koloru do funkcji pomieszczenia, w kuchni powinno się stosować ciepłe barwy, odcienie czerwieni i żółci unikając zimnych, z gam niebieskich.

Ale przecież nie dobieramy koloru tylko do funkcji wnętrza, bierzemy pod uwagę przede wszystkim, kto będzie w tej kuchni przebywał i w jakiej kolorystyce czuje się najlepiej. Dlatego im bardziej projekt dopasowany do potrzeb użytkownika tym większa satysfakcja. Naszą propozycją  jest projekt kuchni w kolorze obecnej w trendach mody – mięty.

To optyczne odświeżenie wnętrza i uproszczenie go kolorystycznie, doskonale komponuje się z bielą, niebieskim, szarością, czy jasnym drewnem. Natomiast drobne lecz mocne akcenty kolorystyczne dodadzą energii.  Takie wnętrze mimo chłodnej barwy z pewnością znajdzie swoich zwolenników. Idealne w kolorach pasteli i mięty czują się wnęrza w klimatach retro.

Poniżej przykłady pomysłów kuchni w kolorze mięty:

 

Nasza propozycja dodatków:

1. Lampa wisząca  MISSI 17161 2. Obraz Bispgarden IKEA 3. Czajnik nierdzewny Galicja 4. Hoker Prosty Wysoki Pikowany DOMARTSTYL 5. Pop Art Toster
6. Zioła w metalowcyh doniczkach 7. Panele podłogowe Dąb Winter Tarkett Epoque


Zdjęcia pochodzą z: housetohome.co.uk, livecolorful.com, amberth.co.uk, thestar.blogs.com