Myśl kreatywnie!

Jeżeli chcemy niewielkim kosztem zmienić wygląd wnętrza, możemy to zrobić za pomocą koloru, faktury czy wzoru zastosowanego na fragment wolnej przestrzeni ściany.

Ogólnie dostępne są wszelkiego rodzaju naklejki ścienne, tapety, fototapety oraz farby. Jednak nic nie zastąpi kreatywnego myślenia. Kto z nas nie chciałby mieć oryginalnego wzoru na ścianie, niepowtarzalnego dopasowanego wyłącznie do naszego gustu i koloru wnętrza? Coraz częściej pojawiają się na rynku propozycje kreatywnego i artystycznego wykorzystania wolnej powierzchni ściany, które może stać się wizytówką naszego domu czy restauracji.

Nawet zwykła monochromatyczna grafika w nowoczesnym wnętrzu może zbudować klimat i nastrój.Pokoje dziecięce to idealne miejsce na wykorzystanie kolorowych motywów baśniowych własnoręcznie malowanych.Do salonu idealnie wkomponowują się motywy roślinne, nie tylko monochromatyczne, ale również z użyciem koloru.

projekt salonu_fotel_grafika na ścianie projekt salonu_grafika na ścianie

Współpracując z takimi firmami mamy pewność, że projektowane przez nas wnętrze zyska niepowtarzalny akcent specjalnie na życzenie Klienta. U takich firm możemy zamówić dowolnie zaprojektowaną i dopasowaną do potrzeb wnętrza grafikę oraz jej wykonanie.

Zachęcamy do współpracy!


Grafiki autorstwa ZMIANY ŚCIANY