Tropikalna łazienka

Projekt łazienki o pow. 4,5m2

Inspiracją do projektu był klimat tropikalny i kolory lasu deszczowego. Wszechobecna zieleń w różnych intensywnych odcieniach w połączeniu z drewnem oraz orzeźwiającą bielą idealnie komponują i tworzą relaksacyjną przestrzeń.

lazienka-tropikalna_1 lazienka-tropikalna_2

Blat pod umywalkę  został wykonany na zamówienie, fornirowany ciemnym odcieniem wenge. Żywe kwiaty i rośliny ożywiają pomieszczenie nawiązując jednocześnie do natury.

Od teraz łazienka nie jest tylko zwykłym pomieszczeniem codziennych czynności, ale miejscem gdzie użytkownicy mogą się zrelaksować i odpocząć.

Trafionym pomysłem jest zainstalowanie odpowiedniej armatury łazienkowej jak deszczownicy, która staje się coraz bardziej popularnym elementem aranżacji łazienki.

Dodatki jak świece relaksacyjne, kadzidełka, olejki zapachowe, ręczniki dobrane kolorystycznie do mozaiki na ścianie, pudełka i akcesoria utrzymujące porządek pod blatem to tak naprawdę uzupełnienie nastroju.

Mydelniczka-Woody chustecznik-straw swieca-fuzzy

Projekt jest minimalistyczny i świeży z nutką egzotyki przez co nie przytłacza, a pomieszczenie wydaje się o wiele większe.


Akcesoria pochodzą z sieci sklepów Home& You