Strona dla MMAMED Energy Drink

Puszka MMAMED Energy Dring przeszła liftng, co zainicjowało stworzeniem Key Visuala oraz nowej strony internetowej dla napoju.
Projekt strony zainspirowany jest całkowicie nową etykietą – czerń z elementami złota i przede wszystkim wizerunek Mameda.

mmamed-strona

Nowa seria gier Automobilki

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, aby umilić czas Małym Podróżnikom na zlecenie firmy Kangur
zaprojektowaliśmy opakowania na serię nowych gier pod nazwą Automobilki.
Mobilna gra, którą dzieciaki mogą wziąć ze sobą w podróż samochodem, samolotem czy pociągiem zachęci do zabawy całą rodzinę.
Seria zawiera: Grę w Statki, Drogowe Bingo, Rozmówki rodzinne i Wykreślanki. Przedstawiamy klasyczne gry w nowej, kolorowej odsłonie:

automobilki-opakowania-gier

 

projekty opakowań dla homemade

Projekty opakowań na dania gotowe Homemade

Marka Homemade w zeszłym roku postanowiła przeprowadzić lifting opakowań swoich w 100% naturalnych gotowych zup dodatkowo wprowadzając nowe smaki. Poprzedni projekt był przeciążony informacjami na etykiecie a kolorystyka nie zachęcała do zakupu. Idąc za obecnym trendem w branży spożywczej postanowiliśmy wprowadzić żywe, pełne energii kolory, które na stałe będą kojarzyć się z marką Homemade, rzucać się w oczy na półce sklepowej oraz pomagać rozróżnić od siebie poszczególne smaki.

Poszerzając swój asortyment w zeszłym roku, Homemade zdecydowało się na wprowadzenie pięciu gotowych dań w stylu włoskim pod hasłem: "PYSZNY WŁOSKI MAKARON". Aby wyróżnić Dania gotowe od Zup, postawiliśmy na 'odwróconą' kolorystykę oraz na charakterystyczne elementy włoskie na froncie opakowania.

W 2015 roku asortyment zup i dań poszerzył się o linię smakowych Hummusów, które swoją oryginalną kolorystyką zachęcają do próbowania.

lifting opakowań


 

Wesołych Świąt

Nasz projekt kartki świątecznej w kolorze Pantone Xmas Red. Kolor sezonowy, dostępny tylko w sezonie zimowo-świątecznym.

Nasza grafika na opakowaniu gry dla dzieci

Naszą najnowszą realizacją jest projekt grafiki na opakowanie do gry karcianej: "Dzieci kontra Rodzice". Dynamiczna gra rodzinna, w której dzieci i rodzice rywalizują odpowiadając na wiele interesujących i zabawnych pytań. Gra pojawiła się już w sprzedaży w Księgarni Internetowej PWN.

 

 

 

Myśl kreatywnie!

Jeżeli chcemy niewielkim kosztem zmienić wygląd wnętrza, możemy to zrobić za pomocą koloru, faktury czy wzoru zastosowanego na fragment wolnej przestrzeni ściany.

Czytaj dalej

Tropikalna łazienka

Projekt łazienki o pow. 4,5m2

Inspiracją do projektu był klimat tropikalny i kolory lasu deszczowego. Wszechobecna zieleń w różnych intensywnych odcieniach w połączeniu z drewnem oraz orzeźwiającą bielą idealnie komponują i tworzą relaksacyjną przestrzeń.

Czytaj dalej

Eco Design

Bądź ECO w swoim wnętrzu!

Rośliny wprowadzają nas w dobry nastrój, wytwarzają pozytywną energię i ożywiają wnętrza. Zwykły bukiet kwiatów w dobranym wazonie może zmienić charakter pomieszczenia. Jednak styl eco to nie tylko żywe rośliny, ale także nawiązanie do natury oraz przede wszystkim –  dbanie o środowisko.

Czytaj dalej