projekt opakowania na skarpetki, niestandardowa forma opakowania

Niestandardowe formy opakowań

Rynek branży opakowaniowej przesycony jest wszelkiego rodzaju formami opakowania produktu. Od najprostszych  kartonowych pudełek czy foliowych torebek po naprawdę wyszukane formy z wykrojników czy tworzyw pcv.

Wszystko zależy od celu strategii marketingowej danego produktu. Czy chcemy się wyróżnić na rynku? Czy nasz brand chce opowiedzieć jakąś historię Konsumentowi? I czy w ogóle stać nas na naprawdę ekstrawaganckie opakowanie? To są pytania na które musisz sobie odpowiedzieć. Czytaj dalej

projekt opakowania i logo dla kawwy

Projektowanie opakowania krok po kroku czyli cechy dobrego opakowania

Forma opakowania

Na dobre opakowanie składa się wiele czynników. Zacznijmy od tego jaki produkt chcemy opakować i w jaki sposób to zrobić aby bezpiecznie przebył drogę od zakładu produkcyjnego do bezpośrednich rąk konsumenta. Najważniejszym zadaniem opakowania jest ochrona i zachowanie właściwości produktu. Zatem szukajmy odpowiedniej formy. Na rynku dostępny jest cały ogrom różnych rodzajów opakowań np.  kartonowe, foliowe, szkło czy PET, każde z nich może zapewnić bezpieczeństwo jeśli tylko dopasujemy je odpowiednio do produktu. Czytaj dalej

projektowanie stron internetowych mmamed

Strona dla MMAMED Energy Drink

Puszka MMAMED Energy Dring przeszła liftng, co zainicjowało stworzeniem Key Visuala oraz nowej strony internetowej dla napoju.
Projekt strony zainspirowany jest całkowicie nową etykietą – czerń z elementami złota i przede wszystkim wizerunek Mameda.

mmamed-strona

design opakowań gier

Nowa seria gier Automobilki

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, aby umilić czas Małym Podróżnikom na zlecenie firmy Kangur
zaprojektowaliśmy opakowania na serię nowych gier pod nazwą Automobilki.
Mobilna gra, którą dzieciaki mogą wziąć ze sobą w podróż samochodem, samolotem czy pociągiem zachęci do zabawy całą rodzinę.
Seria zawiera: Grę w Statki, Drogowe Bingo, Rozmówki rodzinne i Wykreślanki. Przedstawiamy klasyczne gry w nowej, kolorowej odsłonie:

automobilki-opakowania-gier

 

karta świąteczna munjo design

Wesołych Świąt

Nasz projekt kartki świątecznej w kolorze Pantone Xmas Red. Kolor sezonowy, dostępny tylko w sezonie zimowo-świątecznym.

design opakowania dzieci

Nasza grafika na opakowaniu gry dla dzieci

Naszą najnowszą realizacją jest projekt grafiki na opakowanie do gry karcianej: "Dzieci kontra Rodzice". Dynamiczna gra rodzinna, w której dzieci i rodzice rywalizują odpowiadając na wiele interesujących i zabawnych pytań. Gra pojawiła się już w sprzedaży w Księgarni Internetowej PWN.